Dünya Markalarının Türkiye Distribütörü!
entr

Özellikle son dönemlerde kişiselleştirilmiş ürünlere olan ilgilinin artması , perakende tekstil alışverişinde tüketicilerin satın aldıkları ürünlere kendi zevk ve tercihlerine kişiselleştirme talepleri bu konudaki teknolojik açığın kolay kullanımlı yüksek teknoloji makine donanımlara olan ihtiyacı gündeme getirdi.

Kişiselleştirilmiş ürün pazarı özellikle Amerika ve Avrupa’da çok yaygın bir kültür olarak benimsenmiş durumda. Ürün kişiselleştirme ülkemizin tekstil ülkesi olması, birçok kalite ve çeşitte tekstile ulaşımın nispeten daha kolay olması sebebi ile son yıllarda müşterilerin ve üreticilerin dikkatlerini cezbedecek bir büyüklüğe ulaştı.  

Tekstil Dekorasyonunda Pazar Lideri Brother PR Serisi kolay kullanımlı geniş bir tasarım ekranı, ve endüstriyel nakış makinelerinden çok daha hassas ve yüksek kalitede nakışları yüksek hızlarda dikimi bitmiş ürünler üzerine uygulama olanağı sunuyor.

Brother Tek İğne , 6 İğne ve 10 iğne olarak 3 modeli ile dünyada en çok satılan nakış donanımı Brother PR serisi, yüksek makine dayanımı ile yıllarca neredeyse bakım gerektirmeden gerçekleştiriyor.

Esnek Üretim Ve Çok Yönlü Uygulamalar

Bir PR Serisi Nakış makinenin olduğunda ister dikimi tamamlanmış, ister dikimi tamamlanmamış olsun, ister ev tekstili, ister giyisi olsun ya da atkı, bere, çorap, ayakkabı gibi giyisi ve aksesuarlar olsun tamamını birbirinden farklı nakış desenleri ile dekore edebilirsiniz.

PR Serisi Nakış Makinalarının en büyük özelliklerinden biri makine nakış ünitesinin burunlu bir yapıya sahip olmasıdır. Bu yapı birçok ürün üzerinde çalışabilmeyi kolaylaştırırken sizlere eşşiz bir ürün yelpazesi sunar.

PE Desing İle Nakış Tasarımlarını Hızlı ve Sorunsuz Gerçekleştirme

Brother Türkiye’de PE Design Nakış tasarım programını PR 680 ve PR 1055X modelleri ile birlikte ücretsiz olarak sunuyor. Bu, kullanıcıların kendi alanlarına özgü yüksek kalitedeki nakış tasarımlarını üretebilmelerine olanak tanırken PE Design programının beraberinde sunduğu birçok tekstil dekorasyon özelliğine ücretsiz ve zahmetsiz ulaşmalarına olanak tanıyor.

Tabi ki Brother Türkiye Distribütörü Uğur Tekstil Makinaları A.Ş Uzman Teknik Ekibi ücretsiz olarak nakış tasarım yazılımı eğitimini üstleniyor. Bu sayede ilk defa nakış makinesi kullanmak isteyen yeni girişimcileri tasarım konularında destekliyor.

Uzun Makine Ömrü ve Sorunsuz Teknik Destek

PR Serisi Tek Kafa Nakış Üniteleri en üstün teknoloji ile donatılmış nakış makineleri olmak ile birlikte güçlendirilmiş yekpare sertleştirilmiş alaşımlı aliminyum gövde tasarımı ve yüksek devirlerde rijit ve sorunsuz bir çalışma performansı sunarken yıllara meydan okur.

PR Serisi çok uzun çalışma saatleri yılları sonrasında yalnızca ana dişlilerin bulunduğu kapalı sistemine bir gress bakımı uygulaması gerektirir. Diğer makineler çok daha ağır bakımlar gerektirirken brother PR SERİSİ yıllarca ağır tamir masraflarına gerek duymadan başarılı bir performans sunar.